Tylko u nas największa oferta produktów finansowych

Chcesz założyć konto internetowe? Szukasz najtańszego kredytu? Wysoko oprocentowanej lokaty? Trafiłeś idealnie. Na naszej stronie expertfinansowy.pl założysz rachunek osobisty, konto firmowe, ale także porównasz oferty banków na lokaty inwestycyjne, a co najważniejsze kredyty. W ofercie posiadamy ofertę większości banków, które oferują kredyty i swoje usługi przez Internet. Dzięki nam porównasz produkty finansowe, znajdziesz najtańszy, ale i szybko wyślesz wniosek kontaktowy. Zapraszamy

 

Szybki wniosek kontaktowy


Konto osobiste mBank
ZAŁÓŻ KONTO

Kredyt gotówkowy PKO BP
ZAŁÓŻ KONTO


Konto firmowe mBank
ZAŁÓŻ KONTO

Kredyt mieszkaniowy ING
ZAŁÓŻ KONTO

 

Informacje i wnioski o kredyt

 

 

Kredyt albo oszczędzamyJak ważny jest kredyt dla przeciętnego Kowalskiego, wie każdy kto się starał o własne mieszkanie. Każdy z ludzi pragnie posiadać własne mieszkanie. Niestety nie każdego stać na zakup nowego mieszkania, szczególnie jeśli się mieszka w dużym mieście. W tychże miastach cena metra kwadratowego jest bardzo wysoka. Oczywiście zarobki są relatywnie wyższe, jednak mało kogo stać na zakup mieszkania za gotówkę, a w szczególności, na początku własnej kariery zawodowej.
Dlaczego warto skusić się na własne mieszkanie, a co za tym idzie wziąć kredyt mieszkaniowy? Zazwyczaj jeśli nie mamy własnego mieszkania, jesteśmy zmuszeni je wynajmować. Po co więc mamy opłacać czynsz i komuś nabijać portfel, jeśli te same lub bardzo zbliżone środki możemy przeznaczyć na spłacanie rat od kredytu. Oczywiście ryzyko jest znacznie mniejsze, jednak chłodna kalkulacja, wyjaśnia wszystko.
Zaczynamy myśleć o kredycie.
Jakie są kroki w celu otrzymania kredytu. Po pierwsze musimy przeliczyć czy stać nas na planowane mieszkanie, ewentualnie skorygować nasze zamiary. Nowe mieszkanie w zależności od metrażu, dzielnicy i miasta kosztuje kilkaset tysięcy złotych. Warto obliczyć ile mamy wkładu własnego. Wkład własny w wysokości, kilku lub kilkunastu procent może znacznie obniżyć oprocentowanie, a co za tym idzie ratę płatności. W celu obliczenia zdolności kredytowej, warto skorzystać z takich stron jak nasza. Warto przejrzeć oferty banków, gdyż wymagają one często różne rzeczy, wypełnić wniosek i konsultant skontaktuje się z nami, który wyliczy zdolność kredytową. Są też specjalne kalkulatory. Wpisując nasze zarobki, oczekiwaną kwotę kredytu, jesteśmy w stanie ustalić jakie bank zaproponuje nam oprocentowanie, lub po prostu wyliczyć zdolność kredytową – czyli kwotę jaką maksymalnie otrzymamy od banku na zakup mieszkania. Jeśli spełniamy wymagane przez bank kryteria, praktycznie w kilka tygodni od złożenia wniosku możemy cieszyć się potwierdzeniem otrzymania kredytu, a co za tym idzie własnym mieszkaniem.

 

SONDA

Wyniki

Ktory bank oceniasz najlepiej?
63%
0%
0%
13%
25%
0%
0%
0%
0%
0%
0%


Kursy walut

Partnerzy

 • Rachunek bankowy MBank
 • Konto osobiste w Multi Bank
 • Rachunek osobisty w Inteligo Bank
 • Konto bankowe w Alior Bank
 • Rachunek bankowy Bank Zachodni WBK
 • Rachunek internetowy Toyota Bank
 • Konto internetowe ING Bank
 • Konta osobiste
 • Konta bankowe w Raiffeisen Bank
 • Rachunek osobisty w DB Net
 • Rachunek internetowy w Citi Bank
 • Konto internetowe w Bank Pocztowy
 • Konta osobiste w Meritum Bank